News


Fatima Hajji rozhovor ‘‘Chci, aby se lidé usmívali a tančili‘‘.

Ahoj Fatimo, děkuji, že sis našla čas na tento krátký rozhovor. Moje první otázka zní, jak si vstoupila do nového roku a dala sis nějaká novoroční předsevzetí? Rok 2013 jsem začala se spoustou energie a nových projektů, jako např. novou značku, kterou bych... zobrazit celou novinku »

Nastia rozhovor ‘‘Když sem byla malá, chtěla jsem být tanečnice, nebo modelka‘‘

Mladá, sympatická, vždy s úsměvem na tváři, taková je DJka Nastia. V soboru 28. Dubna si jí budete moci vychutnat plnými doušky na párty OXYGEN, která se bude konat na Hlavním Sále v klubu Staré Lázně, Kolín. K této příležitosti Vám přinášíme exkluzivní rozhovor... zobrazit celou novinku »

Staré Lázně na Youtube!

Někteří z Vás si již určitě stačili všimnout, že Staré Lázně mají i svůj oficiální Youtube kanál. Na něm se budou oběvovat videa z významnějších akcí, které se u nás konají a pokud i vy službu Youtube využíváte, neváhejte a staňte se našimi odběrateli, nebo... zobrazit celou novinku »

Hledáme barmany a barmanky!

Rádi byste si přivydělali a zároveň si třeba užili Staré Lázně z druhé strany baru? Máte jedinečnou příležitost spojit příjemné s užitečným! Hledáme spolehlivé barmany a barmanky! Svoje životopisy, nejlépe i s fotkou posílejte na prace@starelazne.cz zobrazit celou novinku »

Párty Měsíce září! THIS IS MY HOUSE with MYKILL (Mlt)

Hlavní host nadcházející párty THIS IS MY HOUSE tentokrát dorazí až z daleké Malty. DJ Mykill bezpochyby patří mezi nejšílenější a zároveň nejoblíbenější Maltské DJe a pravidelně se představuje v tamním největších a nejnavštěvovanějších klubech, kde předvádí... zobrazit celou novinku »

Velká Dámská Jízda

Chceme ještě jednou tímto pozvat všechny ženy a dívky na páteční již druhou Dámskou jízdu ve Starých Lázních. Po velkém úspěchu premiéry této show a vašem velkém předběžném zájmu o další pokračování jsme se rozhodli, že tuto akci uspořádáme speciálně na... zobrazit celou novinku »

Marco Bailey

Rádi bychom vás informovali o tom, že jsme vyslyšeli některé vaše ohlasy, že vstupné Marca Bailey se zdá pro někoho trochu vyšší. Stačí tedy pouze přijít do 24.00h a každý pak dostane u vstupu k zakoupenému lístku na Marca Bailey (ať už v předprodeji nebo na místě)... zobrazit celou novinku »

Znovuotevření sálu Discothéque i v pátek.

Na vaše četné žádosti a dotazy bude od 2. července otevřen sál Discothéque i v pátek. Abychom pro vás výhodu vstupu zdarma zachovali, dostane každý platící návštěvník kupón v hodnotě vstupu, tj. 60,-Kč, za který obdrží na baru alko nebo nealko nápoj dle svého... zobrazit celou novinku »

Letní provoz ve Starých lázních

Léto se kvapem blíží a prot bychom vás rádi informovali o záhájení letního provozu ve Starých lázních, kde vás od června čekají pravidelné "Pátky Grátis!", tj. páteční diskotéky na Oldiesu s novou zahrádkou a tradičním grilováním. A jak již název napovída, se... zobrazit celou novinku »