News


Narozeninová Party - Každý první pátek v měsíci

Slavíte narozeniny? Pojďte je slavit k nám do klubu Staré Lázně! Máme pro Vás připravené:FREE vstupy pro tebe a tvých 10 kamarádů, 2x Maxi kýbl a VOUCHER v hodnotě 1000Kč na libovolnou konzumaci na baru. K tomu všemu ještě reservačku na místo. Pokud už teď víš,... zobrazit celou novinku »

ČERVEN 2014

Program na měsíc červen, včetně akčních drinků. zobrazit celou novinku »

TOP AKCE MĚSÍCE KVĚTNA

Večírek ve znamení zajíčka.. a ne ledajakého - PLAYBOY zajíčka! UDÁLOST FACEBOOK ZDE ►Těšit se můžeš na vystoupení Photoshooting, aneb jak se fotí do Playboye – vybrané děvče se vyfotí v mobilním fotoatelieru, pokud se žádná nevybere, máme svojí modelku co... zobrazit celou novinku »

U TOHO NESMÍŠ CHYBĚT!

Akce na které nemůže nikdo chybět! Jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků současné scény dorazí do Starých Lázní. FACEBOOK UDÁLOST ZDE DIGITAL LOVE PARTIES chystají pro Vás jedinečnou MEGAPÁRTY v pořadí 20 jubilejní party. Po druhé ve Starých Lázní... zobrazit celou novinku »

Akce měsíce dubna - KONTRAFAKT, 12. dubna 2014

Play2Play a Staré Lázně Kolín si pro Vás připravili exkluzivní vystoupení nejlepší Slovenské rappové skupiny Kontrafakt. Těšit se můžete na celovečerní program. Budou pro Vás po celý večer hrát DJs a vyvrcholením bude vystoupení skupiny Kontrafakt. více... zobrazit celou novinku »

Rybičky 48 - koncert, 15. března 2014

V sobotu 15. března dorazí do kolínských Starých Lázní skupina Rybičky 48. Tato česká festivalová a klubová stálice se představí v rámci jarního turné k jejímu aktuálnímu albu s názvem Tohle je rock´n´roll, vy buzny! V rámci koncertu by měla zaznít převážná... zobrazit celou novinku »

Letní Dárek pro všechny Dívky

!!Letní Lázeňský dárek pro všechny Dívky!! ► ke vstupu na jakoukoli letní akci obdržíte voucher v hodnotě 60kč na konzumaci u jakéhokoli z našich barů v klubu. Užijte si léto u nás. zobrazit celou novinku »

BIRTHDAYS PARTIES VE STARÝCH LÁZNÍCH

Vem sedm kámošů na oslavu Tvých narozenin k nám do klubu a dostaneš od nás -1000kč- na konzumaci na baru, v.i.p reservé stolu a v neposlední řadě volný vstup pro oslavence! -nutná reservace předem, kontaktujte nás na tomto tel. čísle: 777 943 621 ( +- týden) .... zobrazit celou novinku »