Načítám Akce
  • akce již proběhla.

A je to tady! Legendární hovada ze západu již také ve Starých Lázních! Přijď se podívat na jejich neskutečnou bláznivou show! Popkorn pro všechny přímo v klubu. Tydle dva šílenci Mejsi & Deadlz šílenci tě rozhodně nenechaj jen tak očumovat. Bude to mejdan!

Originální duo #hovadazapadu složené z rezidentky Retro Music Hall Praha MEJSI a rezidenta nejúspěšnějšího západočeského festivalu WestFest Deadly Groove vyráží na svou bláznivou tour s názvem HOVADA ZÁPADU.

Po úspěšné serii vlogu Hovada Západu a velkém ohlasu na instagramu se Mejsi & Deadly rozhodli, že vyvezou svou ujetou a šílenou show za pomyslné hranice západu. Své večírky a veškeré šílenosti si dokumentují do svého video vlogu #hovadazapadu, který je aktuálně svým typem jediný a originální na hudební scéně.

Jedinečné složení Djane a speakera přináší na tuto scénu něco nového. Jejich vystoupení je opravdu šílené a věřte, že tohle jste ještě nezažili. Mohli jste je vidět společně řádit na místech jako je AIR Festival, Holi Festival, WestFest, Rettro Music Hall, Střelnice a další.

—– Na co se těšit? —–
– Djane Mejsi a MC Deadly Groove
– Popkorn pro všechny
– Originální merch s logem STAY HOVADO
– Další support DJs
– Prostory nově zrekonstruovaného luxusního klubu
– 2x Stage (komerční hudba a klubová hudba)

—– Djs —–
– Mejsi & Deadly
– DOMYS
– FUNKYBROTHERZ
– CHEMIC

Vstup 100 Kč
Vstup možný od 17 let.