Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Na pátek 9.11 jsme přichystali večer určený speciálně pro dámy (Ale nejen pro ně. Po skončení show je zadní stage otevřena i pro pány).

Nejvyhledávanější pánská striptýzová skupina California Dreams přijíždí i do Starých Lázní.

Za posledních 7 let se toto uskupení sexy mužů stalo fenoménem na poli lechtivé zábavy pro ženy. V publiku se vystřídaly již statisíce fanynek z ČR, Německa, Rakouska, Slovenska, Polska, Litvy a dalších evropských zemí.

I tentokrát si dámy užijí show, při které doslova ztratí hlavu. Pánové zařadí do programu opět několik nových vystoupení a tak i věrné fanynky si přijdou na své.

Hlavní roli hrají vyrýsované postavy tanečníků, na kterých se odrážejí tisíce hodin strávených v posilovnách, propracovaná choreografie opírající se o světoznámé hudební hity a kostýmy, které provokují ženské sexuální fantazie. Tanečníci jsou typově natolik odlišní, že si tu svého favorita najde každá žena od 18 do 80 let.

Na co se můžete těšit
• Striptýz
• 60 Kč kredit na baru
• Tématické show
• Překvapení
• a spousty dalšího …

Dj Robin
DJ Dannyx

Od 21:00 do 00:00 bude zadní Stage přístupna pouze ženám.
Od 00:00 se zadní Stage otevře i pro muže.

Pánové ani na Vás jsme nezapomněli. Během speciální show pro dámy se můžete s námi bavit na Radio Stage a následně se po 00:00 připojit k Vaším drahým polovičkám 🙂 .

Vstup na show 180 Kč. (v ceně je voucher v hodnotě 60 Kč na bar)
Vstup pro muže je 80 Kč.
Vstup pro ženy, které nechtějí na show 80 Kč

Vstup povolen od 18 let

Začátek 21:00
Otevření klubu od 20:00 (včetně pokladny)
Vstupenky koupíte na místě.